اطلاعات تماس

همه چیز درباره کرم ضدجوش

نکته ی مهمی که قبل از استفاده از کرم ضدجوش باید به آن توجه کرد کشف علت جوش است. اول از هرچیز، شما باید مطمئن شوید که منشأ جوش و آکنه، هورمونی و داخلی نباشد. براي این کار، با مراجعه به پزشک و انجام آزمایش‌های مرتبط، می‌توانید از شرایط داخلی بدنتان آگاهی پیدا کنید.

 

دلایل مختلفی در به وجود آمدن جوش مؤثر است بعضی اشخاص زماني که وارد سن بلوغ می‌شوند با ترشح هورمون، ترشح چربی پوست آن‌ها افزایش یافته و این چربی سبب بسته شدن منفذهای باز پوست آن‌ها می‌شود که این امر باعث آشکار شدن جوش هایی بر روی پوست آن‌ها می‌شود.

 

ولی گاهی برخی اشخاص با بالا رفتن سن دچار جوش های بر روی پوست خود می‌شوند که امکان دارد عواملی مانند چربی بی اندازه پوست، استفاده از دارو، ژنتیکی و یا تغييرات هورمونی باعث آشکار شدن جوش های پوستی آن‌ها باشد.

 

کرم ضدجوش چیست

 

بعضی اشخاص دچار جوش سرسیاه و سرسفید هستند که برطرف نکردن این‌گونه جوش ها سبب به وجود آمدن جوش التهابی و چرکی می‌شود.

 

براي درمان جوش اول باید علل آن را بدانید رژیم غذای خود را کنترل کنید. در معرض شدید نور آفتاب قرار نگیرید. از ضد آفتاب مناسب پوست خود استفاده نمایید. استفاده دخانیات باعث تشدید جوش ها می‌شود.

 

در خانم های باردار با تغييرات هورمونی در بدن آن ها باعث آشکار شدن جوش هایی بر روی پوستشان می‌شود که این‌گونه جوش ها چنانچه درمان نشوند باعث فرورفتگی های روی پوست می‌گردد.

 

درمان جوش صورت

– پوست را با شوینده مناسب شست‌وشو دهید.

 

– استفاده از کرم های مرطوب کننده مناسب پوست های چرب و دارای آکنه

 

– استفاده از محصولات درمانی براي رفع جوش، آکنه، جوش های سرسیاه و سرسفید

 

– استفاده از ضد آفتاب های بی رنگ مناسب پوست چرب

 

محصولات درمانی ضد جوش

محصولات درمانی متفاوتی در درمان جوش موجود است از جمله می‌توان به ژل ضدجوش و کرم ضد جوش اشاره نمود.

 

کرم ضدجوش

 

همه ما به زيبايي پوست مان اهمیت فراوانی می‌دهیم و دوست داریم پوستی صاف و بدون جوش داشته باشیم. این روزها انتخاب یک محصول خوب براي پوست‌های حساس کار آن‌قدر ساده ای نیست زیرا در داروخانه ها و مغازه های لوازم آرایشی مجموعه ای از برندهای گوناگون حسابی شما را سرگردان می‌کنند ولی حواس تان باشد که باید محصول خود را درست انتخاب کنید.

 

وقتی جوش سطح وسیعی از پوست را فرا گرفته در درمان این جوش ها که قسمت زيادي از پوست را درگیر کرده، باید از کرم های ضد جوش استفاده شود که با استفاده از کرم علاوه بر سرعت درمان جوش مانع از جای جوش و لک های ناشی از جوش قرمزی و التهاب خواهد شد.

 

منبع  بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.