جهت رزرو تبلیغات

لطفا برای رزرو تبلیغات، نام حوزه فعالیت و شماره تماس خود را به ایمیل ما ارسال کنید.

 

لیفت صورت با نخ بهتر است یا تزریق چربی؟

 

همان طور که می دانید افزایش سن با پیری و افتادگی پوست همراه است. به همین خاطر بسیاری از افراد به دنبال رفع علائم پیری و برطرف کردن چین و چروک های سطحی پوست خود می باشند. لیفت صورت با نخ یکی از مناسب ترین و بهترین روش های برای جوانسازی و رفع افتادگی پوست می باشد.

البته روش های دیگری نیز برای جوانسازی و رفع شل شدگی پوست وجود دارد که تزریق چربی یکی از این روش هاست. با وجود این که لیفت صورت با نخ به روشی محبوب و پرطرفدار در سراسر جهان تبدیل شده است، اما لیفت صورت با تزریق چربی نیز طرفداران مخصوص به خود را دارد.

 

امروزه بسیاری از افراد به دنبال لیفت صورت با روشی مناسب می باشند که ماندگاری بالایی داشته باشد. به طور کلی روش های مذکور مزایا و معایب خاص خود را دارند و امکان برتری یک روش بر دیگری وجود ندارد. با این حال در این مقاله قصد داریم به این سؤال پاسخ دهیم که لیفت صورت با نخ بهتر است یا تزریق چربی؟ در صورتی که به دنبال یافتن روشی مناسب برای جوانسازی پوست خود می باشید، توصیه می کنیم خواندن این مطلب را از دست ندهید.

لیفت صورت با نخ چگونه انجام می شود؟

 

لیفت صورت با نخ یکی از بهترین روش ها برای جوانسازی و زیبایی پوست می باشد. این روش غیر تهاجمی معمولا برای گردن، صورت و غبغب مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت لیفت صورت با نخ به جوانسازی پوست کمک کرده و از پیری و شل شدگی پوست جلوگیری می کند. در این روش پزشک متخصص با استفاده از نوعی نخ جراحی به رفع افتادگی پوست کمک می کند. از سوی دیگر این روش چهره شما را جوان نشان داده و با کشیدن پوست به سمت بالا، ظاهری زیبا به پوست می بخشد. لیفت صورت با نخ بسیار کم خطر و محبوب است و بیشتر توسط سنین 30 تا 50 سال مورد استفاده قرار می گیرد. جالب است بدانید که هر چقدر میزان شل شدگی و افتادگی پوست بیشتر باشد، لیفت صورت با نتایج بهتری همراه خواهد بود. مهم ترین مزیت این روش علاوه بر استحکام پوست، جلوگیری از چاقی صورت می باشد.

لیفت صورت با تزریق چربی به چه صورت است؟

یکی دیگر از روش های زیبایی و رفع چین و چروک صورت، لیفت صورت با تزریق چربی می باشد. البته بیشترین کاربرد این روش، کمک به چاق شدن صورت است. به عبارت دیگر لیفت صورت با تزریق چربی با پیوند چربی اتفاق می افتد. به این صورت که پزشک به وسیله لیپوساکشن اقدام به برداشتن چربی از نواحی مختلف بدن می نماید. در نهایت بعد از تصفیه کامل چربی، تزریق آن به صورت انجام می شود. معمولا از این روش به منظور کانتورینگ صورت و جوانسازی پوست و اصلاح بینی با فیلر استفاده می شود.

 

لیفت صورت با نخ چگونه انجام می شود؟

 

اصلی ترین کاربرد تزریق چربی، برطرف نمودن مشکل لاغری صورت می باشد. هم چنین این روش به رفع مشکلاتی نظیر خط لبخند، خط اخم، خطوط پنجه کلاغی و … کمک کرده و موجب می شود پوست حالتی کشیده و مستحکم پیدا کند. از سوی دیگر تأثیر تزریق چربی در زیبایی چشم و جوانسازی پلک را نمی توان نادیده گرفت. نکته حائز اهمیت این است که تزریق چربی در مقایسه با تزریق ژل، بسیار طبیعی بوده و به بهبود بافت پوست و کیفیت آن کمک می کند.

 

لیفت صورت با نخ بهتر است یا تزریق چربی؟

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، لیفت صورت با نخ و لیفت صورت با تزریق چربی، مزایا و معایب خاص خود را دارند و هیچ یک از روش ها بر روش دیگر برتری ندارد. با این حال تزریق چربی بافت صورت را محکم نموده و قادر به رفع جای لک و جوش می باشد. هم چنین این روش به چاق شدن صورت کمک می کند. البته لیفت صورت با نخ نیز مزایای خاص خود را داشته و در این روش هیچ نیازی به استخراج چربی از نواحی مختلف بدن و پیوند چربی وجود ندارد. با این حال در ادامه قصد داریم مزایا و معایب هر دو روش را مورد بررسی قرار دهیم تا روش مناسب برای جوانسازی و رفع افتادگی پوست خود را بیابید.

لیفت صورت با نخ چه مزایا و معایبی دارد؟

خوب است بدانید لیفت صورت با نخ روشی جدید برای رفع علائم پیری و زیباسازی پوست می باشد. بهباور بسیاری از متخصصان پوست، لیفت صورت با نخ به طور شگفت انگیزی به کاهش علائم پیری در پوست کمک می کند. به همین خاطر روشی محبوب برای رفع افتادگی پوست می باشد. برخی از مهم ترین مزایای لیفت صورت با نخ عبارتند از:

 

کوتاه بودن دوران نقاهت

 

یکی از مهم ترین مزایای روش لیفت صورت با نخ، دوره کوتاه نقاهت آن می باشد. در حقیقت برخی از عوارض این روش از جمله التهاب، تورم و درد بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی از بین خواهد رفت. هم چنین شما شاهد هیچ گونه جای اسکاری بر روی پوست خود نخواهید بود.

روشی کم خطر و غیر تهاجمی

بسیاری از افراد به دلیل تزریق داروی بیهوشی، از انجام عمل جراحی لیفت صورت واهمه دارند. حسن لیفت صورت با نخ در این است که در این روش از هیچ گونه داروی بیهوشی استفاده نشده و تنها با تزریق بی حسی انجام می شود. شایان ذکر است که در این روش هیچ نیازی به بستری شدن نیست.

نتیجه طبیعی

جالب است بدانید که نتایج حاصل از جراحی لیفت صورت به هیچ عنوان طبیعی نبوده و با رضایت بخشی اندکی همراه است، اما لیفت صورت با نخ کاملا طبیعی بوده و تأثیر نتایج آن بر پوست شما، طبیعی و شگفت انگیز است.

 

با وجود مزایایی که لیفت صورت با نخ دارد، همانند دیگر روش ها خالی از معایب نیست. در صورتی که این روش به شیوه ای اشتباه انجام شود، عوارض زیر را به همراه خواهد داشت:

• از مهم ترین عوارض لیفت صورت با نخ می توان به واکنش آلرژیک صورت به نخ اشاره کرد. در واقع واکنش آلرژیک به مواد موجود در نخ می تواند به خونریزی زیر پوستی یا عفونت منجر شود.

• این روش در بسیاری موارد با بروز خونریزی، کبودی و تورم همراه است.

• این احتمال وجود دارد که در محل وارد شدن نخ، درد را احساس کنید

نگاهی با مزایا و معایب لیفت صورت با تزریق چربی

لیفت صورت با تزریق چربی، علاوه بر جوانسازی و رفع افتادگی پوست، در بلندمدت با مزایای بسیاری همراه است. در ادامه برخی از مهم ترین مزایای این روش را بر می شماریم.

 

طول عمر بالا

بر خلاف روش لیفت صورت با نخ که ماندگاری آن چیزی در حدود 12 الی 18 ماه است، در بسیاری موارد اثرات لیفت صورت با تزریق چربی تا 5 سال ماندگاری دارد. به همین خاطر تا چند سال نیازی به تمدید این روش نخواهید داشت.

 

لیفت صورت با نخ چه مزایا و معایبی دارد؟

 

ترمیم بافت پوست

 

در صورتی که درگیر شل شدگی و افتادگی پوست می باشید، لیفت صورت با تزریق چربی بهترین روشی است که قادر به رفع این مشکلات می باشد. این روش علاوه بر ترمیم بافت پوست، به زیبایی و شادابی پوست بسیار کمک می کند.

رفع نواقص صورت

 

در حقیقت با تزریق چربی به صورت، برخی نواقص آن از جمله عدم تقارن در دو طرف صورت رفع خواهد شد. به عبارت دیگر تزریق چربی، بهترین روش برای فرم دهی به صورت و رفع نواقص آن می باشد.

با وجود این که تزریق چربی روشی نسبتا ماندگار و مناسب برای رفع افتادگی پوست می باشد، اما با توجه به نوع پوست می تواند عوارضی برای شخص به همراه داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

درد و خونریزی

چنانچه تزریق چربی توسط افرادی نابلد و غیر متخصص انجام شود، می تواند با درد و خونریزی همراه باشد. هم چنین در بسیاری از موارد انجام این کار در محیطی نامناسب، ظاهر صورت را تغییر داده و به دفرمه شدن آن منجر می شود.

ایجاد کبودی

گاهی تزریق چربی به صورت با التهاب و کبودی همراه است که این امر موقت بوده و در عرض چند روز بهبود می یابد.

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.