اطلاعات تماس

بیوتی بلندر اصل را تشخیص دهید!

بیوتی بلندر یکی از جدیدترین محصولات آرایشی است که این روزها طرفداران زیادی دارد. این اسفنج آرایشی از پرکاربردترین ابزارهای میکاپ در دنیا محسوب می‌شود؛ اما دلیل محبوبیت آن چیست؟

بیوتی _بلندر

بسیار واضح است که پد بیوتی بلندر به دلیل شکل تخم‌مرغی که دارد برای پخش کردن لوازم‌آرایشی روی صورت بسیار عالی و بی نقص عمل می‌کند. هنگامی که شما این پد را داخل کیف لوازم آرایشتان دارید نیازی به حمل چندین نوع براش نخواهید داشت زیرا بیوتی بلندر کار همه آن‌ها را به تنهایی انجام می‌دهد.

 

روش استفاده از اسفنج آرایشی بیوتی بلندر

از پد اسفنجی می‌توانید برای به کار بردن فونداسیون، رژ گونه، کانسیلر، کرم مرطوب‌ کننده و بقیه لوازم آرایشی استفاده کنید. شما فقط نیاز دارید که راه درست آماده کردن اسفنج بیوتی بلندر و تکنیک‌های صحیح را بدانید تا به نتیجه دلخواهی که می‌خواهید برسید.

 

پد بیوتی بلندر خیس بهتر است یا پد خشک؟

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که شما می‌توانید در رابطه با استفاده از بیوتی مخلوط‌کن مرتکب شوید این است که از اسفنج خشک برای به کار بردن محصولات مراقبت پوست و یا آرایش کردن استفاده کنید. پد خیس نه تنها پوست را کاملا یکدست پوشش می‌دهد بلکه لوازم‌آرایش را نیز به خود جذب نمی‌کند.

 

 1. قبل از استفاده، اسفنج را زیر شیر آب بگیرید تا کاملا خیس شود و یا با یک اسپری کاملا خیس کنید.
 2. وقتی که می‌خواهید از اسفنجتان استفاده کنید، آن را به آرامی فشار دهید تا آب اضافی از آن بچکد؛ اما حواستان باشد که زیاد فشار وارد نکنید تا اسفنج پاره نشود.
 3. در حین کار اگر احساس کردید که اسفنجتان خشک شده می‌توانید دوباره آن را خیس کنید.
 4. پد اسفنجی را به صورت ضربه ای استفاده کنید. در این صورت هم میکاپ را روی پوست قرار داده و هم آن را مخلوط می‌کنید. در این صورت آرایش به خوبی روی پوست نشسته و ظاهر بهتری به دست می‌آید.
 5. از پد اسفنجی برای پخش کردن کرم پودر، کانسیلر، رژ گونه، هایلایتر و… استفاده می‌شود.
 6. برای مواد آرایشی مانند کرم پودر، پنکک، کرم مرطوب‌ کننده رنگی، بی بی کرم یا کانسیلر، مقداری از کرم را به صورت نقطه نقطه روی صورت تان بگذارید و با حرکات ضربه ای اسفنج و به آرامی کرم تان را پخش کنید تا کاملا یکدست شود. از مقدار کمی کرم استفاده کنید و اگر نیاز بود اضافه کنید.
 7. برای محصولات آرایشی فشرده مانند رژگونه یا هایلایتر می‌توانید مستقیماً اسفنج را داخل محصول بزنید.
 8. از انتهای تیز اسفنج برای اعمال آرایش روی نقاط کوچک‌ تر استفاده کنید
 9. برای لوازم آرایشی که می‌خواهید در نقاط بزرگی از صورت به کار ببرید مانند کرم پودر از سر پهن اسفنج استفاده کنید و برای لوازم آرایشی که می‌خواهید برای نقاط کوچکی از صورت به کار ببرید، مثل کانسیلر زیر چشم، کناره های بینی یا هایلایتر انتهای نازک اسفنج را به کار ببرید.
 10. بعد از هر بار استفاده از اسفنج آن را بشویید.
 11. پد اسفنجی واقعاً جاذب است بنابراین می‌تواند موجب رشد باکتری شود، توصیه می‌کنیم که بعد از هر بار استفاده بیوتی بلندر را آب گرم و کمی شامپو بچه بشویید.

بیوتی بلندر چیست

 

همیشه یک پد اسفنجی اضافه داشته باشید

داشتن یک پد اسفنجی اضافی می‌تواند کمک‌ کننده باشد، به این صورت که یکی به صورت خیس و برای اعمال آرایش استفاده شود و دیگری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی به صورت خشک استفاده شود.

 

اگر مقدار زیادی رژگونه، برنز کننده یا کرم پودر استفاده کردید اسفنج خشک را روی آن نواحی بکشید تا از شدت رنگی بودن آن بکاهید به این خاطر که اسفنج خشک است مقدار زیادی از آرایش را برمی‌ دارد و به شما یک رنگ طبیعی می‌دهد

 

انتخاب رنگ

در حال حاضر شرکت بیوتی بلندر ۷ مدل از انواع بیوتی بلندر را تولید می‌کند که هرکدام از آن‌ها رنگ خاص و کاربرد خاص خودشان را دارند.

 

 1. نوع original که صورتی است و کاربرد جامع و چند منظوره دارد،
 2. نوع nude که رنگ آن قهوه ای روشن است،
 3. نوع Pro که بزرگ و مشکی است که به آن BodyBlender هم می‌گویند چون برای استفاده روی بدن هم هست (غیر از صورت) و بهتر است برای اعمال کرم پودر های تیره از این رنگ استفاده کنید زیرا میزان رنگ پذیری کمتری دارد،
 4. نوع Pure که سفید است و برای پوست‌های حساس استفاده می‌شود، همچنین این رنگ به طور خاص برای محصولات مراقبت از پوست و سرم ها استفاده می‌شود.
 5. نوعblusher که آن هم سفید مات است،
 6. نوعmini که سبز فسفری است و سایز کوچک‌تری نسبت به انواع دیگه دارد و نوع swirl که رنگ ترکیبی صورتی و سفید دارد. هر کدام از این رنگ‌ها کاربرد خاص خودشان را دارند.

 

منبع shebreh

برگرفته از delgarm

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.